מאמרים:

אין ספק כי הנוער של תקופתנו מחפש הסחות דעת, גירויים וחוויות. מתוך מקום זה, פעמים רבות ניתן לראות כי בני נוער רבים מתנסים בסמים קלים וקשים כאחד. סם האקסטזי הפך לפופולרי במיוחד בשנים האחרונות, בעקבות כך גמילה מאקסטזי הפכה אף היא לפופולרית במיוחד בקרב בני נוער. גמילה מאקסטזי הינו הליך מורכב במיוחד אשר דורש בראש ובראשונה רצון של המכור להיגמל ולהתחיל דרך חדשה. מומלץ כי גמילה מאקסטזי תתבצע בעזרתו של מומחה בתחום, אשר מחזיק בידע מקצועי רחב וכמובן ניסיון רב. עמיר פירני הינו מטפל מומחה, בעל ניסיון מקצועי של למעלה מ- 25 שנה בטיפול במכורים לסמים, אלכוהול ונפגעי התעללות וטראומה. לטיפול נכון בבעיות של התמכרויות לסמים ואלכוהול, להימורים, למין ולמשחקי מחשב, צריך את המומחים הטובים והמקצועיים ביותר. לעמיר ניסיון של יותר מעשרים וחמש שנים בתחום ההתמכרויות, בכתיבת חוות דעת לביהמ"ש ובשיקום תהליכי החלמה מהתמכרויות כגון גמילה מאקסטזי, גמילה התמכרות לסמים קלים, גמילה מהתמכרויות לסמים, קב"ן במילואים על סמים בצבא ועוד. 

גמילה התמכרות לסמים קלים

חשוב להבין כי גמילה התמכרות לסמים קלים נחשבת לגמילה מורכבת לא פחות מגמילה לסמים קשים. סמים קלים הינם בדרך כלל חשיש, גראס וכדומה. ממש כפי שמשחקי מחשב, הימורים, קניות ועוד יכולים להיות ממכרים ולהשפיע באופן משמעותי על אורח החיים של המכור, כך גם הסמים הקלים. חשוב לא להמעיט בערכו של נושא זה, ולייחס לו חשיבות רבה. 

גמילה מהתמכרויות לסמים

גמילה מהתמכרויות לסמים הינו נושא מורכב ורגיש במיוחד אשר דורש עזרה מקצועית. התמכרות מתקיימת במקרים של תלות כלפי הסם ובדרך כלל מופיעה לאחר שימוש ממושך. כמו כן, המאפיין המהותי ביותר של התמכרות הוא כאמור, התלות. תלות זו באה לידי ביטוי בקושי לתפקד, עצבנות, מצוקה ועוד. בנוסף, סבילות הינה תסמין אשר מאפיין התמכרות גם כן. 

קב"ן במילואים על סמים בצבא

עמיר פירני הינו מטפל מומחה ומתפקד כ- קב"ן במילואים על סמים בצבא, בעל ניסיון מקצועי של למעלה מ- 25 שנה בטיפול במכורים לסמים, אלכוהול ונפגעי התעללות וטראומה. לטיפול נכון בבעיות של התמכרויות לסמים ואלכוהול, להימורים, למין ולמשחקי מחשב, צריך את המומחים הטובים והמקצועיים ביותר. לעמיר ניסיון של יותר מעשרים וחמש שנים בכתיבת חוות דעת לביהמ"ש ובשיקום תהליכי החלמה מהתמכרויות.
 

גמילה מאקסטזי

צרו אלינו קשר 24/7 בטלפון 072-33-80-609
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזר בהקדם:
 
 
טלפון
072-33-80-609
כתובת
מודיעין 3, תל אביב