מאמרים:

גמילה מאקסטזי

הנוער והצעירים של היום מנסים הרבה יותר דברים ממה שההורים שלהם ניסו. הם מחפשים כל הזמן חוויות וריגושים, מחפשים להגיע לגבהים חדשים ומנסים עוד ועוד דברים חוקיים יותר או פחות. אחד מאותן התנסויות היא התנסות באקסטזי, סם שהפך לפופולארי בשנות ה-90 עם התפתחות תרבות הפיסיכדליה והטראנס. שימוש באקסטזי דורש גמילה מאקסטזי, גמילה על ידי מומחה שמספק גם שירותי גמילה מאל.אס.די, גמילה מהימור פתולוגי, גמילה מהתמכרויות לאלכוהול, גמילה ממין ומדברים אחרים. עמיר פיראני הוא אחד המומחים המובילים בישראל ואם אתם או מישהו שיקר לליבכם צריך גמיהל מאקסטזי כמו גם מדברים אחרים הוא בהחלט האיש שיכול לעזור לכם.

השפעות האקסטזי
גמילה מאקסטזי דרושה מכיוון שזהו סם מסוכן, סם שיכול להשפיע על אדם בין 4 שעות לכ-7 שעות. ההשפעה העיקרית היא של רגיעה, של אנרגיה פורצת ושל ערניות ייתר. מי שעושה שימוש בסם ירגיש שהוא אוהב את כולם ושכולם אוהבים אותו וזו אולי הסיבה שכל כך הרבה אנשים מתנסים בו. גמילה מאקסטזי דרושה מכיוון שיש בסם הזה סכנות רבות, סכנות כמו הפרעות בקצב הלב, עלייה חדה של חום הגוף, התייבשות, פגיעה בתפקוד המיני ובחשק המיני ובעיקר תחושת אובדן שליטה ולעיתים אף דכדוך שיכול להימשך חודשים ושנים ארוכות. גמילה מהסם הזה חייבת להיות מקצועית ועמיר פירני הוא האיש אותו אתם מחפשים עבורכם או עבור מישהו שחשוב לכם.

למה לבחור דווקא בעמיר פירני?
אם אתם או מי מיקירכם צריך גמילה מאקסטזי כמו גם גמילה מהתמכרויות לאלכוהול, גמילה מהימור פתולוגי, גמילה מאל.אס.די, גמילה ממין או אפילו גמילה ממשחקי מחשב עמיר פירני הוא האיש אותו אתם מחפשים. לעמיר פירני יש ניסיון של כ-25 שנה בטיפול בתחום ההתמכרויות והוא מומחה בתהליכי שיקום והחלמה כמו גם בכתיבת חוות דעת לבית המשפט. עמיר טיפל במקרים הקשים ביותר והגיע להצלחות מרובות, ובין היתר הוא גם מייעץ להורים ולבני זוג של מכורים אשר צריכים להתמודד עם הבעיה. אפשר לצאת מהתמכרויות שונות ואפשר להתחיל דף חדש בחיים, ועם עמיר פירני זה גם יכול לקרות.
 
צרו אלינו קשר 24/7 בטלפון 072-33-80-609
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזר בהקדם:
 
 
טלפון
072-33-80-609
כתובת
מודיעין 3, תל אביב