מאמרים:

ניתן לראות כי בשנים האחרונות רבים זקוקים לתהליך גמילה מהימורים בעקבות התמכרות אשר משתלטת על חייהם ומשפיעה עליהם לרעה. ניתן לראות כי פעמים רבות גמילה מהימורים הינו תהליך מורכב מהסיבה כי המכור אינו מבין בדרך כלל את חומרת מצבו. התמכרות להימורים הינה תופעה קשה, אשר עשויה להוביל להרס ממשי, ואובדן רב הן כלכלי והן משפחתי. כמו כן, הימורים רבים כיום הינם חוקיים, מה שהופך את הנושא של גמילה מהימורים למורכב ובעייתי יותר, ואף מסוכן.  עמיר פירני הינו מטפל מומחה, בעל ניסיון מקצועי של למעלה מ- 25 שנה בטיפול במכורים לסמים, אלכוהול ונפגעי התעללות וטראומה. לטיפול נכון בבעיות של התמכרויות לסמים ואלכוהול, להימורים, למין ולמשחקי מחשב, צריך את המומחים הטובים והמקצועיים ביותר. לעמיר ניסיון של יותר מעשרים וחמש שנים בתחום ההתמכרויות, בכתיבת חוות דעת לביהמ"ש ובשיקום תהליכי החלמה מהתמכרויות כגון גמילה מהימורים, גמילה מהימור פתולוגי, גמילה מהתמכרויות להימורים, התמכרות להימורים ועוד.

גמילה מהימור פתולוגי

גמילה מהימור פתולוגי הינו הליך רגיש אשר מומלץ כי יתבצע באמצעות עזרה מקצועית. אין ספק כי בשנים האחרונות הצורך להתמודד עם עומס ולחץ בא לידי ביטוי בדרכים מגוונות, כאשר ההימורים הינה דרך מרכזית במיוחד. אנשים רבים מוצאים בהימורים דרך לברוח, להתמודד, ולשחרר את לחץ היום-יום. ישנן רמות שונות של התמכרות, כאשר החמורה מביניהן היא התמכרות כפייתית, אשר מגיעה להימור של סכומים גבוהים במיוחד. 

גמילה מהתמכרויות להימורים

גמילה מהתמכרויות להימורים אינה בהכרח שונה מגמילה של סוגי התמכרויות שונות כגון אלכוהול או סמים. בכל מקרים מדובר על תלות ממשית, אשר משפיעה על שגרת החיים של המכור, ובמקרים מסוימים אף על סביבתו. 

התמכרות להימורים

אין ספק כי התמכרות להימורים הינה תופעה אשר הופכת נפוצה יותר ויותר בשנים האחרונות, בעקבות סיבות שונות כגון לחץ, עומס בעבודה, חרדה, מתחים ועוד. עמיר פירני הינו מטפל מומחה, בעל ניסיון מקצועי של למעלה מ- 25 שנה בטיפול במכורים לסמים, אלכוהול ונפגעי התעללות וטראומה. לטיפול נכון בבעיות של התמכרויות לסמים ואלכוהול, להימורים, למין ולמשחקי מחשב, צריך את המומחים הטובים והמקצועיים ביותר. לעמיר ניסיון של יותר מעשרים וחמש שנים בתחום ההתמכרויות, בכתיבת חוות דעת לביהמ"ש ובשיקום תהליכי החלמה מהתמכרויות. 
 
 

גמילה מהימורים

צרו אלינו קשר 24/7 בטלפון 072-33-80-609
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזר בהקדם:
 
 
טלפון
072-33-80-609
כתובת
מודיעין 3, תל אביב