טיפול, ייעוץ וגמילה מהימורים – למען חיים טובים ומשוחררים יותר

במציאות של ימינו, פונים אלינו לקליניקה לא מעט משפחות והורים לצעירים אשר נקלעו למעגל ההימורים ומתקשים לצאת ממנו. התמכרות להימורים הינה התמכרות לכל דבר ולכן אנו עושים ככל שביכולתנו על-מנת לסייע לצעירים אלו לשקם את חייהם, באמצעות מודל טיפולי ייחודי שפיתח עמיר פירני ושעליו נרחיב בהמשך.

טיפול, ייעוץ וגמילה מהימורים הם עניין הכרחי עבור צעירים המגלים סממני התמכרות וזאת משום שלהימורים יש השלכות כבדות על כל תחומי החיים. ההתמכרות משתלטת על שגרתם של הצעירים ומפריעה לאורח החיים התקין שלהם, לרבות נשירה מהמסגרות הלימודיות, גילויי אלימות ועבריינות וכדומה.

יש לזכור, גם כי חלק גדול מההימורים אינם חוקיים בישראל וכל נגיעה להם מהווה עבירה פלילית בפני עצמה. גם השתתפות בהגרלות ממוסדות אסורה מתחת לגיל 18 אך התמכרות כוללת גם חלקים באוכלוסייה שהינם צעירים בגירים ונוטלים חלק רק בהגרלות חוקיות, אולם בצורה הרסנית ולא בריאה.
 
מי צריך טיפול, ייעוץ וגמילה מהימורים?

טיפול, ייעוץ וגמילה מהימורים הם בגדר חובה לכל מי שמהמר באופן הפוגע לרעה בו, בסביבתו ובחייו.

צעירים המכורים להימורים מוצאים את עצמם מסובכים בחובות כספיים, המביאים למעורבות עם גורמים עברייניים, מעשים פליליים כגון שוד וגניבות, פניה לזנות ולקיחת הלוואות מגורמים מפוקפקים בניסיון להיחלץ מהחובות, לעיתים תוך הסתרת המידע ממשפחותיהם.

לכן, במידה ואתם חושדים או יודעים שמישהו מיקירכם מכור להימורים או שאתם עצמכם מעוניינים לעצור את מעגל ההתמכרות בטרם יהיה מאוחר מדי, פנו לקליניקה של עמיר פירני, בה מטפלים במודל טיפולי שפיתח פירני עצמו.
 

המודל לטיפול, ייעוץ וגמילה מהימורים
המודל הטיפול של עמיר פירני כולל בחינה מעמיקה של הסיבות שהביאו להתמכרות: טראומות, הפרעות נפשיות ונוירולוגיות, התמודדות עם מוות פתאומי, חוויות של אלימות והתעללות ועוד.

בבסיס המודל עומדת ההנחה כי הבנה של הסיבות שהביאו להתמכרות היא נדבך חשוב בטיפול בהתמכרות כולה וכי טיפול בשורש הבעיה יביא לעקירתו מנפש האדם. הקליניקה מעסיקה את מיטב אנשי המקצוע בתחום ומספקת המלצות לטיפול מתאים  - פרטני, זוגי ומשפחתי.
צרו אלינו קשר 24/7 בטלפון 072-33-80-609
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזר בהקדם:
 
 
טלפון
072-33-80-609
כתובת
מודיעין 3, תל אביב