מאמרים:

גמילה מהתמכרויות להימורים

יש לא מעט אנשים שמכורים להימורים. התמכרות להימורים יכולה להיות בעיה בכל גיל שהוא. היא תופסת לא מעט צעירים שהרוויחו פעם או פעמיים והרגישו על גג העולם מה שהכניס אותם עמוק יותר למעגל ההימורים ועכשיו הם לא יודעים איך לצאת ממנו. התמכרות להימורים מגיעה מהר מאוד להשפעה שלילית על כל רובד בחיים, על החיים האישיים, על החיים הכלכליים, על הלימודים ועל כל דבר אחר. גמילה מהתמכרויות להימורים צריכה להתבצע כמה שיותר מהר ואם אתם מחפשים מומחה גמילה להתמכרויות להימורים כמו גם מומחה גמילה מהתמכרויות למין, גמילה מהתמכרויות לסמים בין אם זו גמילה מהתמכרויות לסמים קלים או קשים, עמיר פירני הוא האיש אותו אתם מחפשים.

לאן התמכרות להימורים יכולה להוביל?
גמילה מהתמכרויות להימורים דרושה וכמה שיותר מהר מכיוון שההתמכרות מובילה לכיוון רע מאוד. זה מתחיל עם חובות קטנים אותם צריך לשלם מה שמוביל לא מעט לשקרים להורים ולחברים בשביל לגייס כסף. לאט לאט החובות גדלים והצורך להמר הולך וגובר מה שמוביל להלוואות גדולות יותר, למעשי שוד ואלימות, למעורבות עם גורמים עברייניים ולמעשים פליליים אחרים. כשמדובר על נשים, לעיתים ללא גמילה מהתמכרויות להימורים הן נאלצות לעסוק בזנות בכדי לממן את הצורך להמר ובכדי להחזיר חובות, והמעגל רק הולך ומסתחרר עוד ועוד.

אז מה עושים? פונים לעמיר פירני המומחה מספר 1 בישראל!
אם אתם צריכים גמילה מהתמכרויות להימורים כמו גם גמילה מהתמכרויות למין, גמילה מהתמכרויות לסמים בין אם זו גמילה מהתמכרויות לסמים קלים או קשים, עמיר פירני הוא האיש אותו אתם צריכים. עמיר פירני מבצע עבודה מקיפה ומעמיקה עם המכור או המכורה מה שאומר בחינה של הגורמים השונים שהובילו אותו להתמכרות (טראומות שונות, חוויות קשות וכדומה) ורק לאחר הבנה של הגורמים השונים ועקירה שלהם, ניתן לטפל בבעיה. בקליניקת עמיר פירני מועסקים טובי אנשי המקצוע בתחום, מטפלים עם ניסיון רב ועם המון רצון לעזור. בקליניקה של עמיר פירני ניתן לקבל טיפול זוגי, משפחתי או פרטי בהתאם לצרכים ולאחר בחינת המקרה לעומקו.
 
צרו אלינו קשר 24/7 בטלפון 072-33-80-609
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזר בהקדם:
 
 
טלפון
072-33-80-609
כתובת
מודיעין 3, תל אביב