מומחה בגמילה מהתמכרויות יציל לכם את הילד!

אם אתם חשים שאתם נשאבים לתוך חור שחור, שהמתבגרים שלכם התרחקו מכם ואתם לא מבינים למה, או שכבר איתרם את הסיבה ואתם יודעים שהם פיתחו התמכרות לסמים, אלכוהול, הימורים או כל דבר אחר, אתם צריכים בדחיפות מומחה בגמילה מהתמכרויות.

איש מקצוע שמתמחה בגמילה מהתמכרויות, מטפל בצעירים ובמשפחתם בכמה מישורים בו זמנית ומאפשר להביט בתמונה הגדולה יותר אודות הסיבות שהביאו להתמכרות, הדרך לטפל בהן והדרך להפסיק את ההתמכרות פעם אחת ולתמיד ובכך להציל את הצעירים מפגיעה עצמית אנושה והרס מוחלט של החיים שלהם.

כיצד לבחור מומחה בגמילה מהתמכרויות?
אם אתם מעוניינים בטוב ביותר עבור הצעירים המכורים בהם יש לטפל, חשוב שתבחרו מטפל מוסמך, בעל ניסיון, מוניטין והמלצות.

עמיר פירני הוא מומחה בגמילה מהתמכרויות שמטפל בצעירים עם בעיות התמכרות כבר למעלה מ 20 שנה. פירני מטפל בהתמכרויות לסמים, אלכוהול, הימורים ואפילו משחקי מחשב.
 
מתוך הניסיון הנרחב שלו בטיפול אישי וקבוצתי בצעירים מכורים ובמקורבים להם, פיתח פירני מודל ייחודי לטיפול, המאפשר לאתר את מקור ההתמכרות ולמצות את ההתמודדות עמו, על-מנת שהטיפול בהתמכרות עצמה יהיה מהיר, יעיל ועמיד יותר לטווח ארוך.

מומחה בגמילה מהתמכרויות יעזור לכם לראות את העתיד
אחד הדברים הכי עצובים בהתמודדות עם התמכרות הוא שבזמנים מסוימים נראה כי אין אופק ועתיד וכי הצעירים המכורים מובילים את חייהם לאבדון ללא עוגן חזק להיתלות בו ולהילחם למענו. המומחיות של עמיר פירני הוא למצוא עבור אותם צעירים את אותה מטרה עתידית חיובית, על-מנת להעניק להם בסיס להישען עליו ולגיטימציה משכנעת לעזור לעצמם להתגבר על ההתמכרות ולהמשיך בחייהם.

רבים מהצעירים מפתחים התמכרויות בשל בלבול, חוסר מטרה, חוויות של טראומות ופגיעות וההתמכרות מהווה להם מפלט ומשענת. כשמראים להם שניתן גם לחיות אחרת, הם מאמצים את הגישה והטיפול בהן נושא תוצאות נפלאות.

 

מעבר לכך, בקליניקה של עמיר פירני שמים דגש על מעורבות המשפחה בהתמכרות של הצעירים. המשפחה מקבלת סיוע וכלים להתמודדות עם המצב ומהווה גורם משמעותי בתהליך ההחלמה של המכורים.
 
צרו אלינו קשר 24/7 בטלפון 072-33-80-609
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזר בהקדם:
 
 
טלפון
072-33-80-609
כתובת
מודיעין 3, תל אביב