מאמרים:

וויד, או בשמו האחר הקנאביס נמצא כיום במקום ה-15 ברשימת החומרים הממכרים. כיום בישראל, ישנם לא מעט צרכני קנאביס אשר פיתחו תלות ואף מעידים כי הם זקוקים לעזרה מקצועית, או במילים אחרות, גמילה מוויד. חשוב להבין כי תהליך של גמילה מוויד הינו מורכב ודורש סבלנות, נכונות וכמובן רצון. כמו כן, גמילה מוויד יכולה להיות משימה פשוטה יותר כאשר מתקבלת עזרה מצידו של בעל מקצוע אשר מתמחה בתחום הגמילה ויכול ללוות את התהליך מתחילתו לסופו. עמיר פירני הינו מטפל מומחה, בעל ניסיון מקצועי של למעלה מ- 25 שנה בטיפול במכורים לסמים, גמילה מוויד, גמילה מחגיגת, גמילה מחשיש, גמילה מסמים, אלכוהול ונפגעי התעללות וטראומה. לטיפול נכון בבעיות של התמכרויות לסמים ואלכוהול, להימורים, למין ולמשחקי מחשב, צריך את המומחים הטובים והמקצועיים ביותר. לעמיר ניסיון של יותר מעשרים וחמש שנים בתחום ההתמכרויות, בכתיבת חוות דעת לביהמ"ש ובשיקום תהליכי החלמה מהתמכרויות.

גמילה מחגיגת

עמיר פירני הינו מטפל מומחה, בעל ניסיון מקצועי של למעלה מ- 25 שנה בטיפול במכורים לסמים, אלכוהול ונפגעי התעללות וטראומה. לטיפול נכון בבעיות של התמכרויות לסמים ואלכוהול, גמילה מחגיגית, להימורים, למין ולמשחקי מחשב, צריך את המומחים הטובים והמקצועיים ביותר. לעמיר ניסיון של יותר מעשרים וחמש שנים בתחום ההתמכרויות, בכתיבת חוות דעת לביהמ"ש ובשיקום תהליכי החלמה מהתמכרויות.

גמילה מחשיש

עישון סמים קלים הפך בשנים האחרונות לתופעה נפוצה ביותר בקרב האוכלוסייה ובני נוער בפרט. חשוב להבין כי סמים קלים הינם ממכרים בדיוק כמו סמים קשים, כאשר במקרה זה ההתמכרות הינה בדרך כלל לא לסם עצמו אלא להרגשה שהוא מקנה. רבים אשר מעשנים סמים קלים כגון חשיש מעידים כי בשלב מאוחר יותר הם אכן נזקקים לעזרה מקצועית אשר תוביל אותם לתהליך של גמילה מחשיש. הגמילה באה לידי ביטוי באמצעות התרחקות מהסם עצמו ומסיטואציות חברתיות אשר מזמינות שימוש. 

גמילה מסמים

גמילה מסמים נועדה לעזור למכור להיגמל, להשתקם, ולשנות את חייו. חשוב להבין כי התמכרות יכולה לבוא לידי ביטוי באמצעות מגוון רחב של דרכים וחומרים שונים. עמיר פירני הינו מטפל מומחה, בעל ניסיון מקצועי של למעלה מ- 25 שנה בטיפול במכורים לסמים, אלכוהול ונפגעי התעללות וטראומה. לטיפול נכון בבעיות של התמכרויות לסמים, צריך את המומחים הטובים והמקצועיים ביותר.
 
 

גמילה מוויד

צרו אלינו קשר 24/7 בטלפון 072-33-80-609
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזר בהקדם:
 
 
טלפון
072-33-80-609
כתובת
מודיעין 3, תל אביב