מאמרים:

גמילה מחגיגת

חגיגת הוא סם פיצוציות ממשפחת האמפטמינים, סם ממריץ שבתחילת דרכו הופק מצמח הגת בשילוב של תרכובות כימיות. זהו סם שגורם להרגשה כללית טובה, מעלה את מצב הרוח, מעורר חושים ועלול לגרום להזיות. חגיגת נצרך בקרב לא מעט צעירים וכמו כל סם שמשפיע על המוח בצורה "טובה" יש לא מעט אנשים שמתמכרים לו. גמילה מחגיגת היא גמילה כמו גמילה מכל סם אחר והיא צריכה להתבצע במקצועיות. מי שעושה גמילה מחגיגת הוא בדרך כלל מי שמומחה בגמילה גם מהתמכרויות אחרות – גמילה מהתמכרות למין, גמילה מהתמכרויות לסמים מכל סוג שהוא, הוא נותן טיפולי גמילה מאלכוהול ומכל דבר אחר. אם אתם מחפשים את האיש הנכון לשם גמילה מחגיגת, אתם מחפשים את עמיר פירני המומחה הגדול בישראל בתחום.

השפעות החגיגת
גמילה מחגיגת היא אם כן כמו גמילה מכל סם אחר. לחגיגת יש אם כן השפעות קצרות טווח כמו תחושות "היי", כמו הזיות "נעימות" והוא מעלה באופן כללי את מצב הרוח. אך גמילה מחגיגת חשובה מכיוון שלחגיגת יש גם השפעות ארוכות טווח. הוא עשוי לגרום להופעה מוקדמת של פרקינסון, הוא גורם לפרנויות, להפרעות שינה, לגמגום ובעיקר למצבי רוח משתנים. מי שנוטל חגיגת עלול לסבול מדיכאונות ומנטייה אובדנית ולכן גמילה מחגיגת חשובה כל כך. מי שמומחה אם כן בישראל לכל ההתמכרויות הללו הוא עמיר פירני והוא יכול לעזור לכם או למי שיקר לליבכם ואתם רוצים לעזור לו.

להיגמל מחגיגת אצל עמיר פירני
אז מיהו בכלל עמיר פירני? עמיר פירני הוא עובד סוציאלי בעל ניסיון רב שמקדיש את 25 השנים האחרונות לטיפול במכורים. הוא צבר ניסיון רב וטיפל במאות מכורים והוא האיש לשם גמילה מחגיגת כמו גם גמילה מהתמכרות למין, גמילה מהתמכרויות לסמים, טיפולי גמילה מאלכוהול ומכל דבר אחר. עמיר פירני מנחה קבוצות טיפוליות קטנות והוא כותב חוות דעת לבתי משפט. הוא מסייע להורים להתמודד עם התמכרויות של ילדים ומנחה אותם מה לעשות ואיך לעשות בכדי להביא את הילד לטיפול בהתמכרות. הוא ישמח לסייע לכם ולמי שיקר לליבכם ולתת מהניסיון הרב שיש לו.
 
צרו אלינו קשר 24/7 בטלפון 072-33-80-609
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזר בהקדם:
 
 
טלפון
072-33-80-609
כתובת
מודיעין 3, תל אביב