מאמרים:

גמילה מחשיש

כמעט אין מי מאתנו שלא הוצע לו חשיש מתישהו בחייו. בדרך כלל זה בגיל צעיר, הגיל בו מנסים דברים חדשים ורובינו מסרבים להתנסות הזאת. אלו שכן מנסים, מעשנים כמה פעמים ומפסיקים או שמעשנים מידי פעם, אך יש כאלו שממש מתמכרים לסם. חשיש כמו כל סם אחר הוא סם הרסני, סם שצריך להיגמל ממנו ולכן גמילה מחשיש חשובה כל כך. גמילה מחשיש צריכה להיות אצל מי שמומחה להתמכרויות, מי שהינו מומחה טיפולי גמילה מהתמכרויות לסמים קלים, טיפולי גמילה מהתמכרויות לאלכוהול, טיפולי גמילה ממין או מכל דבר אחר. אם אתם מחפשים מומחה כזה, אתם מחפשים את עמיר פירני והוא ישמח לסייע לכם.

הורים למכור לחשיש
אם אתם הורים לילד שמעשן חשיש ואתם חושדים שהוא מכור לסם, אתם צריכים כמה שיותר מהר לפנות למומחה גמילה מחשיש. מומחה כזה יהיה אחד שנותן טיפולי גמילה מהתמכרויות לסמים קלים ובדרך כלל גם מומחה טיפולי גמילה ממין, טיפולי גמילה מהתמכרויות לאלכוהול ולכל דבר אחר. מומחה כזה צריך קודם כל להדריך אתכם ולהנחות אתכם מה לעשות ואיך לעשות, איך לגשת לילד שלכם וליצור כמה שפחות התנגדויות, איך לשכנע אותו לגשת לטיפול וכמה שיותר מוקדם. צריך להבין את הגישה ואיך לטפל בהתנגדויות וצריך מישהו שיסביר איך לעשות את זה בצורה נכונה.

עמיר פירני – מומחה לטיפול בהתמכרויות
אם אתם מחפשים מומחה גמילה מחשיש אתם צריכים את עמיר פירני. גמילה מחשיש היא גמילה לכל דבר אפילו שיש לסם הזה שם של סם "לא ממכר" והגמילה צריכה להתבצע על ידי מי שיש לו ניסיון רב בתחום. לעמיר פירני עובד סוציאלי בהכשרתו יש את המומחיות הדרושה, יש את הכלים ואת הידע לעשות את זה בצורה מקצועית ונכונה. עמיר ליווה וגמל מאות מכורים לחשיש כמו גם לדברים אחרים ועשה זאת בהצלחה מרובה והוא ישמח לסייע גם לכם. עמיר מנחה קבוצות קטנות וכותב חוות דעת לבית המשפט, מה שמוסיף לו עוד ועוד ניסיון וזו הסיבה שאתם צריכים לפנות אליו וכמה שיותר מהר.
 
צרו אלינו קשר 24/7 בטלפון 072-33-80-609
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזר בהקדם:
 
 
טלפון
072-33-80-609
כתובת
מודיעין 3, תל אביב