מאמרים:

גמילה ממין ופורנו

בזכות היצר המיני המין האנושי יכול להמשיך את קיומו. ייצר מיני הוא בריא וטוב אם מנתבים אותו למקומות הנכונים אך יש מקרים בהם היצר המיני הוא בלתי נשלט. יש התמכרות לכל מה שקשור במין ובכלל זה צפייה אובססיבית בסרטי פורנו, עד שהדבר מגיע לכדי התמכרות של ממש. התמכרות למין ופורנו משבשת את שגרת החיים ומי שסובל ממנה צריך גמילה ממין ופורנו ממי שמומחה בכך. גמילה ממין ופורנו זה רק עמיר פירני המומחה המוביל בישראל להתמכרויות מין כמו גם גמילה ממושא התמכרויות, גמילה מכמוסות סם, גמילה מסמים ומכמוסות ומדברים רבים אחרים.

התמכרות למין – שיבוש משמעותי של שגרת החיים
גמילה ממין ופורנו נדרשת אם כן כשמדובר כבר על התמכרות של ממש. התמכרות זה אומר ששגרת החיים נפגעת מה שמתבטא בשיבושים במהלך יום העבודה בגלל הצורך במין, צורך במין בכל מקום ובכל זמן, תדירות גבוהה מאוד של עיסוק במין ועוד דברים רבים אחרים המעידים על כך שזה בלתי נשלט. גמילה ממין ופורנו דורשת תהליך ודורשת בעיקר הבנה של מאיפה זה מגיע, האם יש איזה שהן טראומות ילדות או חוויות קשות מהעבר שגורמות לכך ולאחר שמבינים מה גרם לאותה התמכרות ניתן לטפל בבעיה. גמילה ממין ופורנו כמו גם מהתמכרויות אחרות זה עמיר פירני, מי שעזר כבר למאות ואלפי אנשים וישמח לסייע גם לכם או ליקירכם.

לבחור עמיר פירני – לבחור בטוב ביותר!
גמילה ממין ופורנו היא לא משחק ילדים. היא דורשת איש מקצוע בעל ניסיון עשיר וכזה שיכול להציג רזומה מכובד בתחום. גמילה ממין מצריכה טיפול נפשי עמוק ומצריכה רגישות רבה כמו גם גישה נכונה אל המטופל. אם אתם או יקירכם סובלים מהתמכרות למין ולפורנו, אם אתם חשים שזה משבש לכם את שגרת החיים אתם צריכים את עמיר פירני לצדכם. בקליניקה של עמיר פירני מועסקים אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בתחום, אנשים שישמחו לעזור, ישמחו לייעץ וישמחו להקל גם על בני המשפחה שגם הם נמצאים בהתמודדות לא פשוטה וצריכים אף הם יד מושטת.
 
צרו אלינו קשר 24/7 בטלפון 072-33-80-609
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזר בהקדם:
 
 
טלפון
072-33-80-609
כתובת
מודיעין 3, תל אביב