מאמרים:

גמילה מסמים קלים יכולה להיתפס בעיני אנשים רבים כקלה יותר מגמילה מסמים קשים. עם זאת, חשוב להבין כי שימוש קבוע בסמים קלים יכול להוביל להתמכרות ולהשלכות נפשיות, בריאותיות ופסיכולוגיות רבות. כמו כן, גמילה מסמים קלים הינו תהליך ממושך אשר חייב להתבצע בראש ובראשונה ברצון מוחלט וכנה של המכור. ללא התחלה זו, תהליך של גמילה מסמים קלים פשוט אינו יכול לעבוד או לפחות להחזיק לאורך זמן. עמיר פירני הינו מטפל מומחה, בעל ניסיון מקצועי של למעלה מ- 25 שנה בטיפול במכורים לסמים, גמילה מסמים קלים, גמילה מקוק, גמילה מהתמכרות לסמים, גמילה מהתמכרויות, אלכוהול ונפגעי התעללות וטראומה. לטיפול נכון בבעיות של התמכרויות לסמים ואלכוהול, להימורים, למין ולמשחקי מחשב, צריך את המומחים הטובים והמקצועיים ביותר. לעמיר ניסיון של יותר מעשרים וחמש שנים בתחום ההתמכרויות, בכתיבת חוות דעת לביהמ"ש ובשיקום תהליכי החלמה מהתמכרויות.

גמילה מקוק

גמילה מקוק הינו הליך מורכב אשר בדרך כלל מתקיים באמצעות עזרה מקצועית. התמכרות לקוקאין מביאה עימה התמודדויות קשות ותחושות אשר באות לידי ביטוי בחרדה, פרנויה, דיכאון וכדומה. התמכרות יכולה להוביל לחוסר יכולת לנהל מערכת יחסים, לנהל תקשורת נאותה, ואף להחזיק עבודה יציבה. 

גמילה מהתמכרות לסמים

חשוב להבין כי גמילה מהתמכרות לסמים איננה פשוטה כלל, ובדרך כלל דורשת בנייה מפורטת של תכנית טיפול קפדנית. תהליך של גמילה מתפקד בשני מישורים, הגופני והנפשי. התלות הגופנית מתקיימת במקרה בו הגוף למעשה מפתח עמידות לסם, ואז הגוף אינו יכול לתפקד בלעדיו. התלות הנפשית באה לידי ביטוי במגוון רחב של דפוסי התנהגות ורצון מובהק של המכור לשמר את תחושת האופוריה של הסם. על מנת לסייע למכור, עליו בראש ובראשונה לנקות את גופו מהסם. לאחר מכן, מתחילה תכנית של טיפולים, אשר תעניק למכור כלים להתמודדות. 

גמילה מהתמכרויות

עמיר פירני הינו מטפל מומחה, בעל ניסיון מקצועי של למעלה מ- 25 שנה בטיפול במכורים לסמים, אלכוהול ונפגעי התעללות וטראומה. לטיפול נכון בבעיות של התמכרויות לסמים ואלכוהול, גמילה מהתמכרויות, להימורים, למין ולמשחקי מחשב, צריך את המומחים הטובים והמקצועיים ביותר אשר מתמחים בתחום זה. לעמיר ניסיון של יותר מעשרים וחמש שנים בתחום ההתמכרויות, בכתיבת חוות דעת לביהמ"ש ובשיקום תהליכי החלמה מהתמכרויות. 
 

גמילה מסמים קלים

צרו אלינו קשר 24/7 בטלפון 072-33-80-609
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזר בהקדם:
 
 
טלפון
072-33-80-609
כתובת
מודיעין 3, תל אביב