טיפול, ייעוץ וגמילה מסמים יכול להציל חיים

טיפול, ייעוץ וגמילה מסמים הם תחום בו חייבים לפנות למומחים ומקצועניים, בשל ההשפעות ההרסניות שיש להתמכרות לסמים קלים וקשים על חיי צעירים וכתוצאה מכך גם על משפחתו, הקשרים החברתיים שלו ואף הקריירה ועתידו התעסוקתי.

התמכרות לסמים אינה רק מחרבת את איכות החיים של האדם המכור אלא עלולה גם לגרום למותו בטרם עת. לכן, על-מנת למנוע את הטרגדיה שעשויה להתרחש יש לפנות לטיפול, ייעוץ וגמילה מסמים אשר יסייעו לאותו אדם להשתקם, להחלים ולחיות את חייו בצורה בריאה ושאינה מושפעת מהתלות בסם.

כאשר פונים לטיפול בהתמכרות בסמים יש לוודא כי בוחרים מטפל מצטיין, מקצועי ואמין, שיוכל לאבחן את שורש ההתמכרות ובעקבות כך גם לטפל בה בצורה מקיפה יותר ולעקור אותה מן השורש.

בקליניקה של עמיר פירני אנו עושים שימוש במודל התפתחותי מיוחד שמוכיח את עצמו כבר קרוב ל 15 שנה בטיפול, ייעוץ וגמילה מסמים והתמכרויות אחרות.
 
המודל של עמיר פירני נקרא "מעגל הסבל" והוא ממפה את הסיבות הנפשיות וההתנהגותיות שהיו עלולות לגרום להתמכרות. על-ידי הבנה של סיבות אלו, ניתן לטפל במקור הבעיות ולהציע לאדם המכור טיפול מקיף ומקצועי שישנה את חייו לטובה לתמיד.

אל תהססו לפנות לטיפול, ייעוץ וגמילה מסמים
במידה ואתם מכירים אדם הסובל מהתמכרות או שאתם עצמכם זקוקים לטיפול וגמילה, דעו כי אין זמן טוב יותר לפנות לייעוץ מקצועי מאשר עכשיו.

כל יום שעובר מגביר את ההתמכרות ומחמיר את המצב ולכן עשו את הצעד ופנו לייעוץ שיסייע לכם או ליקרים לכם לצאת מהמעגל הקשה הזה.

בקליניקה של עמיר פירני עובד צוות מכיל, חם ומקצועי שישמח לעמוד לרשותכם. הצוות כולל בין השאר פסיכיאטר מומחה ועובדת סוציאלית קלינית וכמובן גם את פירני עצמו – מומחה לעבודה סוציאלית ובעל ניסיון של למעלה מ 20 שנה בטיפול מוצלח בהתמכרויות מסוגים שונים.

הטיפול בקליניקה כולל אבחון מקיף, הפניה לטיפול פרטני, משפחתי או זוגי וסיוע בחיפוש חלופות ומטרות חיוביות שיסייעו לצעירים הפונים לטיפול להתמודד עם הקשיים ולקבל אופק חדש לחייהם.
 
צרו אלינו קשר 24/7 בטלפון 072-33-80-609
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזר בהקדם:
 
 
טלפון
072-33-80-609
כתובת
מודיעין 3, תל אביב