מאמרים:

טיפולי גמילה מהתמכרויות לסמים הפכו נפוצים במיוחד בשנים האחרונות בעקבות סגנון החיים המהיר והלחוץ אשר מושך אנשים רבים לבחור בדרכים מגוונות ושונות להתחמק מן המציאות הלא פשוטה. ניתן לראות כי אנשים רבים בוחרים בסמים על מנת לסייע להם להתמודד עם סיטואציות לא פשוטות בחיים כגון אובדן, חוסר פנימי, קושי כלכלי ועוד. טיפולי גמילה מהתמכרויות לסמים נועד להעניק למכור כלים ודרכים להתמודד ולהתגבר על הבעיה ובסופו של יום להיגמל בהצלחה ולשמור על התוצאה. חשוב להבין כי קיים היצע רחב של טיפולי גמילה מהתמכרויות לסמים כאשר כל טיפול הינו שונה בהתאם למצב הנפשי, הרגשי והפיזי של המכור.

עמיר פירני הינו מטפל מומחה, בעל ניסיון מקצועי של למעלה מ- 25 שנה בטיפול במכורים לסמים,טיפולי גמילה מהתמכרויות לסמים, טיפולי גמילה מהתמכרויות לסמים קלים, טיפולי גמילה מהתמכרויות לסמים קשים, טיפולי גמילה מהתמכרות לסמים, אלכוהול ונפגעי התעללות וטראומה. לטיפול נכון בבעיות של התמכרויות לסמים ואלכוהול, להימורים, למין ולמשחקי מחשב, צריך את המומחים הטובים והמקצועיים ביותר. לעמיר ניסיון של יותר מעשרים וחמש שנים בתחום ההתמכרויות, בכתיבת חוות דעת לביהמ"ש ובשיקום תהליכי החלמה מהתמכרויות.

טיפולי גמילה מהתמכרויות לסמים קלים

טיפולי גמילה מהתמכרויות לסמים קלים נועדו בראש ובראשונה להעניק למכור כלים להתמודד עם מצבו, ובסופו של דבר לפתור את בעיית ההתמכרות. עבור רבים, סמים מהווים את הדרך הקלה לברוח ממציאות קשה. חשוב להבין כי סמים מזיקים לבריאות, למוח ולנפש ויכולים ליצור נזקים ארוכי טווח ואף לפגוע בשגרת החיים התקינה. הטיפול נועד לסייע למכור לשקם את חייו, ולחזור לאיזון נפשי ורגשי כאחד. 

טיפולי גמילה מהתמכרויות לסמים קשים

עמיר פירני הינו מטפל מומחה, בעל ניסיון מקצועי של למעלה מ- 25 שנה בטיפול במכורים לסמים, אלכוהול ונפגעי התעללות וטראומה. לטיפול נכון בבעיות של התמכרויות לסמים ואלכוהול, טיפולי גמילה מהתמכרויות לסמים קשים, להימורים, למין ולמשחקי מחשב, צריך את המומחים הטובים והמקצועיים ביותר. לעמיר ניסיון של יותר מעשרים וחמש שנים בתחום ההתמכרויות, בכתיבת חוות דעת לביהמ"ש ובשיקום תהליכי החלמה מהתמכרויות.

טיפולי גמילה מהתמכרות לסמים

טיפולי גמילה מהתמכרות לסמים מתאימים לבני נוער, נשים וגברים כאחד, כאשר המטרה הינה משותפת לכל: לשקם את חייו של המכור ולהעניק לו כלים אשר יעזרו לו להיגמל ולחזור לאיזון רגשי. 
 

טיפולי גמילה מהתמכרויות לסמים

צרו אלינו קשר 24/7 בטלפון 072-33-80-609
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזר בהקדם:
 
 
טלפון
072-33-80-609
כתובת
מודיעין 3, תל אביב