מאמרים:

טיפולי גמילה ממין הינם קריטים וחשובים במיוחד הן עבור המכור עצמו והן עבור סביבתו הקרובה. ניתן לראות כי מכורים רבים נוטים להסתיר את ההתמכרות שלהם, מה שהופך את כל סיטואציה מורכבת ורגישה יותר. התמכרות למין יכולה לבוא לידי ביטוי בצריכת זנות, מציצנות, ועוד מגוון דברים אשר יכולים לפגוע במכור עצמו ובסביבתו הקרובה. טיפולי גמילה ממין נועד להעניק למכור כלים ודרכים לצאת מההתמכרות ולשקם את חייו. כמו כן, ניתן לראות כי טיפולי גמילה ממין אשר מתבצעים על ידי איש מקצוע אשר מתמחה בתחום ומכיר אותו לעומק הינם אפקטיבים יותר באופן ניכר.עמיר פירני הינו מטפל מומחה, בעל ניסיון מקצועי של למעלה מ- 25 שנה בטיפול במכורים לסמים, טיפולי גמילה ממין, גמילה מהתמכרויות למין, גמילה מהתמכרות למין, גמילה ממין ופורנו, אלכוהול ונפגעי התעללות וטראומה. לטיפול נכון בבעיות של התמכרויות לסמים ואלכוהול, להימורים, למין ולמשחקי מחשב, צריך את המומחים הטובים והמקצועיים ביותר. לעמיר ניסיון של יותר מעשרים וחמש שנים בתחום ההתמכרויות, בכתיבת חוות דעת לביהמ"ש ובשיקום תהליכי החלמה מהתמכרויות.

גמילה מהתמכרויות למין

גמילה מהתמכרויות למין אינה מטפלת רק בתסמינים עצמם, אלא בשורש הבעיה. חשוב להבין כי התמכרות למין אינה באה לידי ביטוי רק באמצעות פעילות מינית מרובה, אלא בעיקר על ידי התעסקות אובססיבית בנושא, אשר מלווה בתחושת חרטה ואשמה, ולעיתים אף שנאה עצמית. בדרך כלל הפעילות המינית במקרים מסוג זה באה לחפות על תחושות כגון חרדה, כעס, מתח נפשי, ריקנות ועוד. ישנה חשיבות גבוהה במיוחד לטיפול מוקדם ככל הניתן לגבי כל התמכרות, ולהתמכרות למין בפרט. זאת על מנת למנוע הידרדרות של המצב ושל מצבו הנפשי של המכור. 

גמילה מהתמכרות למין

גמילה מהתמכרות למין נדרשת במקרים בהם שגרת חייו של המכור נפגעת בעקבות הצורך הקבוע שלו במין. מדובר על תהליך רגיש ומורכב במיוחד אשר דורשת בראש ובראשונה הבנה והכרה מצידו של המכור, וכמובן כוח רצון וכוונה אמיתית לשנות את המצב. רק כך ניתן לטפל בבעיה באופן אפקטיבי ומקצועי. 

גמילה ממין ופורנו

עמיר פירני הינו מטפל מומחה, בעל ניסיון מקצועי רב שנים של למעלה מ- 25 שנה בטיפול במכורים לסמים קלים וקשים, גמילה ממין ופורנו, אלכוהול ונפגעי התעללות וטראומה. 
 

טיפולי גמילה ממין

צרו אלינו קשר 24/7 בטלפון 072-33-80-609
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזר בהקדם:
 
 
טלפון
072-33-80-609
כתובת
מודיעין 3, תל אביב