מאמרים:

טיפולי גמילה ממשחקי מחשב

יש לא מעט אנשים שאוהבים משחקי מחשב. משחקי מחשב מכניסים תוכן, מעבירים זמן ועם הגרפיקות המשגעות שיש היום כמו גם הטכנולוגיה המתקדמת, הם יוצרים תחושה של עולם אמיתי מעבר למסך. הבעיה היא שהיום כשיש כל כך הרבה משחקי מחשב, היום כשהמשחקים רק הולכים והופכים למשוכללים יותר ויותר יש אנשים שמתמכרים אליהם. הם משחקים שעות רבות ולעיתים זה על חשבון דברים אחרים בחיים כמו אוכל ושינה. כשמדובר על התמכרות, צריך טיפולי גמילה ממשחקי מחשב וצריך לעשות את זה אל מי שמומחה בגמילה בין אם אילו טיפולי גמילה מסמים בכלל, טיפולי גמילה מסמים קלים או טיפולי גמילה מסמם קשים, גמילה ממין, מאלכוהול או מכל דבר אחר. עמיר פירני מומחה טיפולי גמילה ממשחקי מחשב ומהתמכרויות אחרות והוא יכול לעזור.

לתפוס את הבעיה עוד כשהיא קטנה
אם אתם רואים את הילד שלכם נהנה ממשחקי מחשב אך לא מגזים אין בעיה עם זה. אך אם אתם רואים שהוא מקדיש למשחקים הללו עוד ועוד שעות, לא לומד, לא אוכל ולא ישן מספיק בגלל עוד משחק מחשב, יכול להיות שהוא מכור. טיפולי גמילה ממשחקי מחשב הם לאו דווקא לילדים אלא יכולים להיות גם למבוגרים ותתפלאו, יש לא מעט מבוגרים שצריכים טיפולי גמילה ממשחקי מחשב. אם אתם מחפשים את המומחה מספר 1 בישראל אתם מחפשים את עמיר פירני.

למה לבחור דווקא בעמיר פירני לטיפולי גמילה?
עמיר פירני הקדיש את 25 השנים האחרונות בהתמחות בטיפולי גמילה. הוא עושה טיפולי גמילה ממשחקי מחשב, טיפולי גמילה מסמים ובכללם טיפולי גמילה מסמים קלים, טיפולי גמילה מסמים קשים, ממין, מאלכוהול, ומכל התמכרות אחרת. לעמיד יש ניסיון רב והוא אף כותב חוות דעת לבתי משפט, מכין תוכניות שיקום ומלווה מכורים בתהליך. עמיר נותן גם תמיכה להורים שהילד שלהם מכור לכל דבר שהוא והוא עושה זאת ברגישות וברמה מקצועית גבוהה במיוחד. לעמיר יש מאות הצלחות בתחום ואתם מוזמנים לפנות אליו ולקבל עזרה לעצמכם או לילד שלכם שסובל מאיזו שהיא התמכרות קלה או קשה.
 
צרו אלינו קשר 24/7 בטלפון 072-33-80-609
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזר בהקדם:
 
 
טלפון
072-33-80-609
כתובת
מודיעין 3, תל אביב