מאמרים:

טיפול בהתמכרויות לאלכוהול

יש לכם בן, בת, בן או בת זוג או כל אחד שקרוב אליכם שמתנהג מוזר בזמן האחרון. אתם מוצאים אצלו עוד ועוד אלכוהול והוא נעדר בשעות לא שעות מהבית, העיניים שלו אדומות וגם כשהוא לא שותה יש לו ריח חריף של אלכוהול. אתם חושדים שהוא מכור לאלכוהול ואתם מבינים שהוא צריך טיפול בהתמכרויות לאלכוהול. מה שאתם צריכים הוא מומחה טיפול בהתמכרות לסמים, ואם מדובר על הסתבכות פלילית בגלל הבעיה המומחה צריך להיות אחד שנותן דיווח לבתי משפט והכנת תוכניות שיקום וטיפול. הוא יכול להיות גם מומחה טיפול בהתמכרויות למין והוא יספק לכם דרכי טיפול בהתמכרות לסמים, טיפול בהתמכרויות לאלכוהול.

התמכרות לאלכוהול – הדרך הישירה למטה
אז למה אתם צריכים מומחה טיפול בהתמכרויות לאלכוהול? כי הדרך למטה קצרה ומהירה עבור המכור. זה מתחיל עם שקרים וסיפורים על כך שזהו לא מצבו האמיתי ושהוא לא באמת מכור, ממשיך עם תחזוקה של ההתמכרות שדורשת כסף מה שיכול להביא לגניבות מקרובי משפחה ואף מאנשים זרים וזה יכול להגיע גם לאלימות פיזית של ממש. טיפול בהתמכרויות לאלכוהול הוא הצלת חיים של ממש מכיוון שהתמכרות כזו פוגעת בגוף בצורה דרמטית, פוגעת בקשרים הבין אישיים וכמובן, עם נהיגה תחת השפעת אלכוהול או אלימות פיזית בשל שתיית אלכוהול יש סכנת חיים של ממש למכור ולאלו שסובבים אותו.

מחפשים מומחה בתחום? הכירו את עמיר פירני
אין שום סיבה שיקירכם ימשיך לסבול וגם אתם לא צריכים לסבול מהמצב. כל מצב של התמכרות הוא הפיך וכל מה שצריך הוא מומחה טיפול להתמכרויות לאלכוהול ועמיר פירני הוא האיש בשבילכם. הוא מומחה טיפול בהתמכרות לסמים, הוא מומחה טיפול בהתמכרויות למין ובין השאר הוא מספק דיווח לבתי משפט והכנת תוכניות שיקום וטיפול. הוא בעל ניסיון של עשרות שנים בתחום והוא טיפל במאות מקרים בהצלחה, וביניהם מקרים שהיו נראים בהתחלה חסרי כל סיכוי אך עם הזמן, הטיפול הנכון והייעוץ המתאים הבעיה נפתרה. עמיר מספק ייעוץ גם לבני המשפחה איך להתנהל במקרים מעין אלו.
 
צרו אלינו קשר 24/7 בטלפון 072-33-80-609
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזר בהקדם:
 
 
טלפון
072-33-80-609
כתובת
מודיעין 3, תל אביב