מאמרים:

טיפול בהתמכרות לאוננות

אוננות היא דבר טבעי בין אצל בנים ובין אצל בנות. זה מתחיל בגיל העשרה, הגיל בו הנער או הנערה מגלים את הגוף שלהם וההורמונים גם הם משתוללים בגילאים הללו, וזה נמשך אצל רבים שנים רבות. אין רע באוננות כל עוד היא מתקיימת בתדירות סבירה, אך כשהיא הופכת לאובססיבית, כשהיא מפריעה במהלך החיים התקין יש בעיה. כשמישהו חש צורך כמה פעמים ביום לעשות את זה ואין לו שליטה על זה, זה מצריך טיפול בהתמכרות לאוננות. טיפול כזה יתבצע אצל מי שמומחה בהתמכרויות שונות ובטיפול בהן, טיפול בהתמכרויות לסמים קשים שהינו טיפול גמילה בהתמכרויות לסמים קשים, טיפול בהתמכרויות לסמים קלים, טיפול בהתמכרות לאלכוהול ולכל דבר אחר. עמיר פירני הוא המומחה המוביל בישראל וניתן לקבל אצלו בין השאר טיפול בהתמכרות לאוננות.

טיפול מוקדם להצלחה מהירה יותר
טיפול בהתמכרות לאוננות כמו גם טיפול בהתמכרות לסמים קשים שהינו טיפול גמילה בהתמכרויות לסמים קשים, טיפול בהתמכרויות לסמים קלים או לכל דבר אחר צריך להתבצע כמה שיותר מהר. הבעיה עם טיפול להתמכרות לאוננות הוא שאף אחד מעבר למכור עצמו לא יודע מזה בדרך כלל ויש אי נעימות רבה סביב הנושא הזה. בדרך כלל אם המכור עצמו לא ייגש לטיפול זה לא יקרה וכדאי שיעשה זאת כמה שיותר מהר בשביל להגביר את סיכויי ההצלחה. אז מי שמרגיש שזה משתלט עליו, מי שמרגיש שזה מפריע לו בשגרת החיים, כדאי שיפנה לעמיר פירני כמה שיותר מהר.

כל טיפולי הגמילה במקום אחד
טיפול בהתמכרות לאוננות על ידי עמיר פירני יהיה טיפול מקצועי, מסור ודיסקרטי. יש הבנה מלאה לאי הנעימות ולמבוכה שבדבר והכל נעשה ברגישות הדרושה. עמיר פירני הוא המומחה המוביל בישראל לטיפול בכל סוגי ההתמכרויות בין אם אלו התמכרויות לסמים קלם או קשים, בין אם זו התמכרות לאלכוהול, להימורים או לכל דבר אחר. עמיר נותן גם תמיכה והדרכה להורים שילדם סובל מהתמכרות כלשהיא והוא האיש לפנות אליו עם כל שאלה, להתייעץ איתו ולהתחיל איתו תוכנית גמילה מקצועית מסודרת.
 
צרו אלינו קשר 24/7 בטלפון 072-33-80-609
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזר בהקדם:
 
 
טלפון
072-33-80-609
כתובת
מודיעין 3, תל אביב