מאמרים:

טיפול לגמילה מאלכוהול

אלכוהול יכול להיות סם לכל דבר. הוא אומנם חוקי בישראל והמכירה שלו מותרת מגיל שמונה עשרה ומעלה, אך הנזקים שלו עלולים להיות לא פשוטים. רובינו אוהבים לשתות מידי פעם, אוהבים לשבת עם חברים בבר או סתם בבית מול הטלוויזיה עם איזה בקבוק בירה. הבעיה היא שיש כאלו שלוקחים את זה למקום הרבה יותר קיצוני, למקום של התמכרות והם הופכים לתלויים בטיפה המרה. טיפול גמילה מאלכוהול כמו טיפול גמילה מסמים, טיפול גמילה מהתמכרויות להימורים או טיפול גמילה מפורנו חייב להתבצע על ידי מי שמומחה בתחום. אם אתם מחפשים מומחה טיפול גמילה מאלכוהול, אתם מחפשים את עמיר פירני.

לטפל בהתמכרות כמה שיותר מוקדם.
אלכוהול יכול להרוג. כן, יש רבים שלא מבינים את זה בגלל הכמויות הסבירות שהם שותים והם חושבים שמקסימום אפשר להשתכר קצת מאלכוהול. אך טיפול גמילה מאלכוהול במידה ומדובר על התמכרות יכול ממש להציל חיים מכיוון שהטיפה המרה היא המקום לברוח אליו כשקשה, וכשבורחים מהמציאות הקשה זה בהחלט יכול להיות ממכר. טיפול גמילה מאלכוהול הוא לא רק למכור עצמו אלא כולל גם ייעוץ לבני משפחתו בכדי שיוכלו להתמודד איתו ובכדי שיוכלו לשכנע אותו להגיע לטיפול המיועד. אם אתם מחפשים טיפול כזה ואתם רוצים את הטוב ביותר עבור יקירכם או עבורכם, עמיר פירני הוא האיש בשבילכם, האיש שיכול לסייע לכם.

גמילה מאלכוהול אצל עמיר פירני
עמיר פירני הוא האיש למי שמחפש טיפול גמילה מאלכוהול, טיפול גמילה מסמים, טיפול גמילה מהתמכרויות להימורים, טיפול גמילה מפורנו או מכל התמכרות אחרת. לעמיר יש ניסיון של שנים רבות עם כל סוגי ההתמכרויות, והניסיון הזה הפך אותו למוביל בישראל בתחום. בין השאר עמיר גם כותב חוות דעת לבית המשפט ומסייע בשיקום ותהליכי החלמה מהתמכרויות והוא עושה זאת ברמה המקצועית הגבוהה ביותר. חלק מהטיפול כולל גם יעוץ למשפחת המכור, הדרכה שלהם איך לגשת למכור ואיך לשכנע אותו להגיע לטיפול. הוא מחפש במהלך הטיפול את שורש הבעיה ומה גרם להתמכרות ולאט לאט מקלף את הקליפות בכדי לטפל בבעיה ולהציל את המכור.
 
צרו אלינו קשר 24/7 בטלפון 072-33-80-609
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזר בהקדם:
 
 
טלפון
072-33-80-609
כתובת
מודיעין 3, תל אביב