מאמרים:

טיפול גמילה מהימורים היא הליך רגיש במיוחד אשר דורש בראש ובראשונה את כוח הרצון ואת הנכונות של המכור עצמו. ללא הרצון של המכור, טיפול גמילה מהימורים יכול להיכשל ולא להניב תוצאות רצויות. כמו כן, חשוב להבין כי טיפול גמילה מהימורים יכול להיות אפקטיבי ומשמעותי יותר באופן משמעותי כאשר הוא מתבצע על ידי איש מקצוע אשר מתמחה בתחום. בשנים האחרונות ניתן לראות כי יותר ויותר אנשים פונים אל סמים קלים וקשים כאחד כאמצעי בריחה ממציאות לא פשוטה, מדובר על תופעה נפוצה אשר דורשת טיפול מיידי ככל הניתן. עמיר פירני הינו מטפל מומחה, בעל ניסיון מקצועי של למעלה מ- 25 שנה בטיפול במכורים לסמים, אלכוהול ונפגעי התעללות וטראומה. לטיפול נכון בבעיות של התמכרויות לסמים ואלכוהול,טיפול גמילה מהימורים, טיפול גמילה מהתמכרויות להימורים, טיפולי גמילה מהימורים, טיפול בהתמכרויות להימורים, למין ולמשחקי מחשב, צריך את המומחים הטובים והמקצועיים ביותר. לעמיר ניסיון של יותר מעשרים וחמש שנים בתחום ההתמכרויות, בכתיבת חוות דעת לביהמ"ש ובשיקום תהליכי החלמה מהתמכרויות.

טיפול גמילה מהתמכרויות להימורים

טיפול גמילה מהתמכרויות להימורים הפך בשנים האחרונות לטיפול מבוקש ונפוץ במיוחד בעקבות העובדה כי רבים פונים לתחום זה בעקבות סיבות שונות ומגוונות. הימורים יכולים להשתלט על חייו של המכור במהירות רבה ואף לעורר נזקים רבים הן עבורו והן לסביבתו הקרובה. מדובר על תופעה מורכבת וקשה, אשר יכולה להוביל להרס ואובדן. 

טיפולי גמילה מהימורים

טיפולי גמילה מהימורים הינם בעלי אופי דומה לטיפולי גמילה נוספים, מהסיבה הפשוטה כי התמכרות הינה בעלת אופי דומה, אין זה משנה למה ההתמכרות עצמה. בדרך כלל התסמינים הינם זהים, וההרס תמיד קיים. בעקבות סיבות אלו ועוד, טיפול מקצועי מצד איש מקצוע אשר מתמחה בתחום הינו קריטי במיוחד. כאשר ישנה חשיבות לטיפול מוקדם ככל הניתן. 

טיפול בהתמכרויות להימורים

עמיר פירני הינו מטפל מומחה, בעל ניסיון מקצועי של למעלה מ- 25 שנה בטיפול במכורים לסמים, טיפול בהתמכרויות להימורים, אלכוהול ונפגעי התעללות וטראומה. לטיפול נכון בבעיות של התמכרויות לסמים ואלכוהול, להימורים, למין ולמשחקי מחשב, צריך את המומחים הטובים והמקצועיים ביותר. לעמיר ניסיון של יותר מעשרים וחמש שנים בתחום ההתמכרויות, בכתיבת חוות דעת לביהמ"ש ובשיקום תהליכי החלמה מהתמכרויות.
 
 
 

טיפול גמילה מהימורים

צרו אלינו קשר 24/7 בטלפון 072-33-80-609
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזר בהקדם:
 
 
טלפון
072-33-80-609
כתובת
מודיעין 3, תל אביב