מאמרים:

טיפול גמילה מהתמכרויות להימורים

התמכרויות להימורים הן בעיה שלא מעט אנשים סובלים ממנה. זה מתחיל עם הימורים על סכומי כסף קטנים, הריגוש הזה כשמצליחים בהימור, ממשיך עם אי הצלחות שדורשות כיסוי או צורך בהימורים נוספים בשביל להרגיש את אותו הריגוש, וממשיך עם הוצאות כספיות גדולות, הלוואות מגורמים "כשרים" ובסופו של דבר הסתבכות כלכלית שגוררת הלוואות מגורמים פליליים, גניבות, שודים ומה לא... טיפול גמילה מהתמכרויות להימורים הוא חלק מהטיפול בבעיה כמובן לצד החזר של החובות. טיפול גמילה כזה צריך להתבצע על ידי מומחה ובדרך כלל זה מומחה לכל מיני התמכרויות והוא מספק גם טיפול גמילה מהתמכרויות לאלכוהול, טיפול גמילה מהתמכרויות למין ומהתמכרויות אחרות. טיפול גמילה מהתמכרויות להימורים הוא כמו טיפול של כל התמכרות אחרת והיא דורשת טיפול מקיף בבעיה.

הסתבכות שרק הולכת וגוברת
טיפול גמילה מהתמכרויות להימורים צריך להתבצע כמה שיותר מהר. התמכרות להימורים היא בור בלי תחתית והיא מובילה לתחתית מהר מאוד. טיפול גמילה כזה שיתבצע כמה שיותר מוקדם יכול לחסוך לא מעט עוגמת נפש וכמובן, לא מעט כספים שיוצאו כל עוד ההתמכרות פעילה. טיפול גמילה מהתמכרויות להימורים הוא טיפול שצריך להתבצע על ידי מי שמומחה בתחום והוא כולל לא רק טיפול במכור או במכורה עצמם אלא כולל גם ייעוץ לבני המשפחה או הקרובים. ייעוץ כזה יינתן גם לפני תחילת הטיפול בשלב שעוד צריך לשכנע את המכור ואת זה כדאי לעשות אצל עמיר פירני, המומחה מספר אחד בישראל להתמכרויות.

ללכת אל הטוב ביותר
למה לעשות טיפול גמילה מהתמכרויות להימורים דווקא אצל עמיר פירני? כי עמיר פירני הוא עובד סוציאלי בהכשרתו, והוא מומחה בטיפול בהתמכרויות שונות כבר מעל לעשרים שנה. הוא מספק גם טיפול גמילה מהתמכרויות למין, טיפול גמילה מהתמכרויות לאלכוהול, טיפול גמילה ממשחקי מחשב ומהתמכרויות אחרות. עמיר מספק גם ייעוץ לבני המשפחה ולקרובים של המכור, מנחה אותם איך לגשת אל המכור ולשכנע אותו להגיע לטיפול וכמובן, מהם הסימנים בכלל להתמכרות כלשהיא ומתי יש צורך בטיפול כזה. מאות מכורים חייבים את חייהם ועתידם לעמיר פירני.
 
צרו אלינו קשר 24/7 בטלפון 072-33-80-609
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזר בהקדם:
 
 
טלפון
072-33-80-609
כתובת
מודיעין 3, תל אביב