מאמרים:

טיפול גמילה ממשחקי מחשב

משחקי מחשב קיימים בעולמינו כבר שנים רבות. פעם הם היו משחקים בסיסיים, משחקים שנחשבים היום לפרימיטיביים והם היו בשימוש כמעט אך ורק אצל ילדים. היום משחקי המחשב אלו משחקים עם גרפיקה וטכנולוגיה מדהימים, משחקים עם דמויות שנראות אמיתיות בחלקם מה שגורם למשחק להרגיש כאילו הוא נמצא בעולם אחר. משחקי מחשב הם מקום לברוח אליו ולעיתים משחקי מחשב הופכים להתמכרות של ממש. טיפול גמילה ממשחקי מחשב הוא טיפול שהולך והופך לנפוץ בעידן המודרני והוא מתקיים על ידי מומחים בתחום כשהמוביל בהם הוא עמיר פירני. אם אתם מחפשים טיפול גמילה ממשחקי מחשב לכם או לילד שלכם, עמיר פירני הוא האיש.

משחקי מחשב – התמכרות של ממש
יש לא מעט אנשים שלא מבינים שהם או מישהו מהיקרים להם מכור למשחקי מחשב. זה מתחיל עם משחקים בשעות לא שעות, ממשיך עם משחקים של שעות במחשב ומה שמוכיח שמדובר על התמכרות הוא כשזה מגיע על חשבון דברים אחרים חשובים בחיים כמו לימודים, עבודה, שינה ואפילו אוכל. טיפול גמילה ממשחקי מחשב כמו גם טיפול גמילה מסמים קלים, טיפול גמילה מסמים קשים, טיפול גמילה ממין ומהתמכרויות אחרות חייב להתבצע על ידי מי שיש לו ניסיון. טיפול גמילה ממשחקי מחשב ומהתמכרויות אחרות זה עמיר פירני, המומחה המוביל בישראל בתחום.

עמיר פירני – אין סוף הצלחות
אם אתם, הילד שלכם או מי מיקירכם מכור למשחקי מחשב, הוא צריך טיפול כמה שיותר מהר אחרת שגרת החיים רק תלך ותפגע. טיפול גמילה ממשחקי מחשב על ידי עמיר פירני הוא טיפול ברמה הגבוהה ביותר, טיפול שכולל הבנה של שורש הבעיה ומה הוביל את המכור למצבו. עמיר הוא עובד סוציאלי בהכשרתו והוא מתמחה בהתמכרויות מכל סוג שהוא ויש לו אין ספור הצלחות גם במקרים הקשים ביותר. עמיר פירני לא רק מטפל במכור עצמו אלא גם נותן ייעוץ למשפחות של מכורים, ועושה זאת ברגישות ובנחישות בשביל לשפר את מצבו של המכור ובשביל לסייע למשפחה שעשויה להיות במצב מאוד בעייתי ובעיקר עם רצון לעזור ליקירה.
 
צרו אלינו קשר 24/7 בטלפון 072-33-80-609
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזר בהקדם:
 
 
טלפון
072-33-80-609
כתובת
מודיעין 3, תל אביב