מאמרים:

ייעוץ וגמילה מאלכוהול הינו הליך מורכב ורגיש במיוחד אשר חייב להתבצע בדרך כלל באמצעות עזרה חיצונית ומקצועית. פעמים רבות כאשר חושבים על התמכרות לאלכוהול, נוטים להתייחס לנושא זה פחות בחומרה מאשר התמכרות לסמים קלים או קשים. אך חשוב להבין כי ייעוץ וגמילה מאלכוהול הינו קריטי וחשוב לא פחות. כמו כן, ניתן לראות כי בשנים האחרונות צריכת אלכוהול הפכה לנפוצה ופופולרית בישראל ובעולם כולו, מה שמוביל בהכרח לביקוש סביב הנושא של ייעוץ וגמילה מאלכוהול. כאמור, התמכרות לאלכוהול הינה חמורה ממש כמו התמכרות לסמים והינה הרסנית במיוחד ואף יכולה להביא לנזק לסביבה ולאנשים נוספים. 

עמיר פירני הינו מטפל מומחה, בעל ניסיון מקצועי של למעלה מ- 25 שנה בטיפול במכורים לסמים, ייעוץ וגמילה מאלכוהול, ייעוץ לבנות זוג של מכורים, ייעוץ בני זוג של מכורים,  ייעוץ לבני משפחות למכורים,  אלכוהול ונפגעי התעללות וטראומה. לטיפול נכון בבעיות של התמכרויות לסמים ואלכוהול, להימורים, למין ולמשחקי מחשב, צריך את המומחים הטובים והמקצועיים ביותר. לעמיר ניסיון של יותר מעשרים וחמש שנים בתחום ההתמכרויות, בכתיבת חוות דעת לביהמ"ש ובשיקום תהליכי החלמה מהתמכרויות.

ייעוץ לבנות זוג של מכורים

ייעוץ לבנות זוג של מכורים הינו חשוב במיוחד, ממש כפי שהייעוץ למכור עצמו הינו חשוב. כל התמכרות הינה בעיה אשר יש לפתור במהירות האפשרית, בין אם מדובר על התמכרות לאלכוהול, הימורים, סמים קלים או קשים. חשוב להבין כי המכור אינו הקורבן היחיד בסיטואציה. פעמים רבות גם בני הזוג והמשפחה סובלים רבות מן הסיטואציה הלא פשוטה. ייעוץ מקצועי ועזרה חיצונית הינם קריטית במצבים מסוג זה. 

ייעוץ בני זוג של מכורים

ייעוץ בני זוג של מכורים הינו תהליך חשוב במיוחד אשר אשר מומלץ לעבור בהקדם האפשרי. כידוע, בני הזוג של מכורים סובלים לא פחות מהמכור עצמו, ולכן פעמים רבות נדרשת עזרה חיצונית. ייעוץ זה כולל בדרך כלל מתן כלים והסברים כיצד לגשת למכור וכיצד לטפל בסיטואציה על הצד הטוב והאפקטיבי ביותר. 

ייעוץ לבני משפחות למכורים

עמיר פירני הינו מטפל מומחה, בעל ניסיון מקצועי של למעלה מ- 25 שנה בטיפול במכורים לסמים, אלכוהול ונפגעי התעללות וטראומה. לטיפול נכון בבעיות של התמכרויות לסמים ואלכוהול, ייעוץ לבני משפחות למכורים, להימורים, למין ולמשחקי מחשב, צריך את המומחים הטובים והמקצועיים ביותר.
 
 
 

ייעוץ וגמילה מאלכוהול

צרו אלינו קשר 24/7 בטלפון 072-33-80-609
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזר בהקדם:
 
 
טלפון
072-33-80-609
כתובת
מודיעין 3, תל אביב