מאמרים:

ייעוץ לבני משפחות למכורים

כל התמכרות שהיא היא בעיה קשה, בין אם היא התמכרות לאלכוהול, סמים, מין, הימורים או כל דבר אחר. אך לא רק המכורים עצמם סובלים או לא יודעים שהם עומדים לסבול הרבה יותר אלא גם בני המשפחה סובלים. ייעוץ לבני משפחות למכורים יכול לסייע להם להתמודד עם הבעיה של יקירם, יכול להקל עליהם וללמד אותם איך להתנהל. טיפול גמילה מהתמכרות לסמים בין אם זה טיפול גמילה מהתמכרות לסמים קלים או קשים כמו גם טיפול גמילה מהתמכרות למין או לכל דבר אחר מתחיל עם שיחה עם בני המשפחה, שיחה שמנחה אותם איך בכלל להתחיל את התהליך. ייעוץ לבני משפחות למכורים זה עמיר פירני, המומחה המוביל בישראל.

איך ניגשים למכור?
ייעוץ לבני משפחות למכורים הוא אחד הדברים החשובים ביותר. בני משפחות למכורים סובלים מלא מעט קשיים כשהראשון בהם הוא הקושי לשכנע את המכור שהוא אכן מכור. עוד לפני טיפול גמילה מהתמכרות לסמים בין אם זה טיפול גמילה מהתמכרות לסמים קלים או קשים, טיפול גמילה מהתמכרות למין או לכל התמכרות אחרת, ייעוץ לבני משפחות למכורים כולל הסברים איך לגשת למכור. איך להסביר לו שהוא חייב טיפול גם אם הוא מתנגד לכך. ייעוץ כזה ניתן על ידי עמיר פירני שהינו בעל ניסיון רב בתחום הן בייעוץ למשפחות והן בטיפול במכור עצמו.

למה לפנות דווקא לעמיר פירני?
אם אתם צריכים ייעוץ לבני משפחות למכורים אתם צריכים את עמיר פירני. עמיר פירני הוא עובד סוציאלי עם התמחות בטיפול בהתמכרויות ובין השאר הוא מייעץ לבני המשפחה מה לעשות. מהם הסימנים לכך שיקירם מכור? איך אפשר לשכנע אותו להגיע לטיפול? איך אפשר להסביר לו שהוא אכן מכור ואיך לטפל בהתנגדויות. לאחר מכן מגיע הטיפול עצמו שכולל הגעה לשורש הבעיה, מה גרם לכך שהוא מכור? האם היו טראומות ילדות או כל דבר אחר שגרם לו להגיע למצב הזה, וכמובן, הטיפול בהתמכרות עצמה. לעמיר פירני יש אין ספור הצלחות גם במקרים הקשים ביותר, ואם אתם צריכים מטפל כזה, עמיר פירני הוא האיש.
 
צרו אלינו קשר 24/7 בטלפון 072-33-80-609
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזר בהקדם:
 
 
טלפון
072-33-80-609
כתובת
מודיעין 3, תל אביב