מאמרים:

ייעוץ להורים למכורים

להיות הורים למי שסובל מהתמכרות כלשהי זה נורא והיום. זה לדעת מה יהיו התוצאות של אותה ההתמכרות או לפחות לשער, זה לראות את הילד הולך ודועך, לדאוג לבריאותו בלי הרבה יכולת לעזור לו. אם הילד שלכם התמכר למשהו, סמים, אלכוהול, מין או כל דבר אחר אתם צריכים ייעוץ להורים למכורים. ייעוץ כזה יינתן על ידי מטפל בהתמכרויות, מי שאולי היה קב"ן במילואים על סמים בצבא או שיש לו כל ניסיון אחר אך הוא מבצע טיפול גמילה בהתמכרות לסמים קשים, טיפולי גמילה מפורנו וטיפולים לגמילה מכל התמכרות אחרת.

הכול מתחיל בשכנוע
יש כמה שלבים בהם אתם צריכים לפעול כחלק מאותו ייעוץ להורים למכורים. ראשית, אתם צריכים לשאול את המכור בצורה ישירה. מה קרה? למה בזמן האחרון הוא נראה שונה? איך אפשר לעזור לו והם הוא רוצה לדבר על כך? סביר להניח שהילד יסרב לשתף פעולה ויכחיש כל התמכרות מצידו. בשלב הבא, צריך להבהיר לילד שיש לו בעיה ושהוא צריך ללכת לטיפול ושאם הוא יסרב ההורים ילכו לקבל ייעוץ להורים למכורים בשביל לדעת מה לעשות. צריך להפעיל כל אמצעי בשביל לשכנע את הילד מכיוון שככל שהוא יילך לטיפול כמה שיותר מוקדם כך ייטב לו. יהיו לו סיכויים גבוהים יותר לצאת מזה ולא משנה איזו התמכרות זאת. ייעוץ כזה ניתן על ידי עמיר פירני, המומחה המוביל בישראל לטיפול בהתמכרויות.

לבחור עמיר פירני – לבחור בטוב ביותר.
אם אתם צריכים ייעוץ להורים למכורים עמיר פירני הוא האיש בשבילכם. עמיר פירני הוא קב"ן במילואים על סמים בצבא כמו גם לכל נושא אחר והוא מספק טיפול גמילה בהתמכרות לסמים קשים, טיפולי גמילה מפורנו, מהימורים ומכל דבר אחר. עמיר פירני הוא בעל ניסיון של מעל ל-25 שנים בהם הוא טיפל במאות מכורים קלים או קשים והוא עושה את עבודתו נאמנה ועל הצד הטוב ביותר. עמיר מבצע טיפולים אישיים לקראת תהליכי גמילה ושיקום והוא אף כותב חוות דעת לבית המשפט על מכורים. אם אתם צריכים ייעוץ להורים למכורים, עמיר פירני הוא האיש אותו אתם מחפשים.
 
צרו אלינו קשר 24/7 בטלפון 072-33-80-609
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזר בהקדם:
 
 
טלפון
072-33-80-609
כתובת
מודיעין 3, תל אביב