מאמרים:

ייעוץ להורים של מכורים הינו קריטי וחשוב במיוחד עבור כל מי שמתמודד עם אדם מכור בתוך המשפחה. ניתן לראות כי משפחות רבות נאלצות להתמודד עם התמכרותו של אדם אהוב. ייעוץ להורים של מכורים למעשה נועד על מנת להעניק להורים מגוון רחב של כלים ודרכים להתמודדות נכונה יותר. אין ספק כי מדובר על סיטואציה קשה ומורכבת אשר דורשת ידע וכלים על מנת לעבור אותה בהצלחה ומינימום נזקים. כמו כן, חשוב כי ייעוץ להורים של מכורים יתבצע על ידי איש מקצוע אשר מתמחה בתחום ומכיר אותו לעומק. עמיר פירני הינו מטפל מומחה, בעל ניסיון מקצועי של למעלה מ- 25 שנה בטיפול במכורים לסמים, ייעוץ להורים של מכורים, טיפול בהתמכרויות לסמים קלים, גמילה מהתמכרות להימורים, גמילה מהתמכרויות לאלכוהול, אלכוהול ונפגעי התעללות וטראומה. לטיפול נכון בבעיות של התמכרויות לסמים ואלכוהול, להימורים, למין ולמשחקי מחשב, צריך את המומחים הטובים והמקצועיים ביותר. לעמיר ניסיון של יותר מעשרים וחמש שנים בתחום ההתמכרויות, בכתיבת חוות דעת לביהמ"ש ובשיקום תהליכי החלמה מהתמכרויות.

טיפול בהתמכרויות לסמים קלים

חשוב להבין כי טיפול בהתמכרויות לסמים קלים הינו חשוב וקריטי ממש כמו טיפול בהתמכרות לסמים קשים. מדובר על הליך מורכב ורגיש לא פחות, אשר דורש עזרה מקצועית מצידו של אדם אשר מתמחה בתחום. סמים קלים, בדומה לסמים קשים, יכולים לפגוע קשות בחייו של המכור, ולהוביל לנזקים רבים אשר יכולים לפגוע בו ובסביבתו הקרובה כאחד. 

גמילה מהתמכרות להימורים

גמילה מהתמכרות להימורים יכולה להיות אפקטיבית יותר באופן משמעותי במידה ומתבצעת על ידי איש מקצוע אשר מכיר את התחום לעומק ובעל ניסיון רב. בשנים האחרונות ניתן לראות כי תחום ההימורים הפך להיות פופולרי במיוחד. כמו כן, העדר אכיפה חד משמעית בתחום בהחלט גורמת לתופעה להיות נפוצה יותר הן בישראל והן בעולם כולו. 

גמילה מהתמכרויות לאלכוהול

גמילה מהתמכרויות לאלכוהול נחשב לאחד מן התהליכים המורכבים ביותר. עם זאת, על ידי טיפול נכון ואפקטיבי בהחלט ניתן לעבור את התהליך בהצלחה מרובה ולהיגמל. עמיר פירני הינו מטפל מומחה, בעל ניסיון מקצועי של למעלה מ- 25 שנה בטיפול במכורים לסמים, אלכוהול ונפגעי התעללות וטראומה. לטיפול נכון בבעיות של התמכרויות לסמים ואלכוהול, להימורים, למין ולמשחקי מחשב, צריך את המומחים הטובים והמקצועיים ביותר. 
 

ייעוץ להורים של מכורים

צרו אלינו קשר 24/7 בטלפון 072-33-80-609
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזר בהקדם:
 
 
טלפון
072-33-80-609
כתובת
מודיעין 3, תל אביב