מאמרים:

שיקום מכורים לסמים הינה למעשה תכנית שיקום בעלת תפיסה אשר מתבססת על ייחודיות המטפל והמטופל. חשוב להבין כי שיקום מכורים לסמים אינו מתבסס על שיטה בלעדית, כאשר לכל מטופל מתאימה שיטה שונה, בהתאם למצבו. כמו כן, שיקום מכורים לסמים כולל שיפור דימוי עצמי, איזון נפשי, העלאת הביטחון העצמי, פתרון קונפליקטים פנימיים ועוד. 

עמיר פירני הינו מטפל מומחה, בעל ניסיון מקצועי של למעלה מ- 25 שנה בטיפול במכורים לסמים, שיקום מכורים לסמים, שיקום מכורים, שיקום מכורים להימורים, טיפול בהתמכרויות, אלכוהול ונפגעי התעללות וטראומה. לטיפול נכון בבעיות של התמכרויות לסמים ואלכוהול, להימורים, למין ולמשחקי מחשב, צריך את המומחים הטובים והמקצועיים ביותר. לעמיר ניסיון של יותר מעשרים וחמש שנים בתחום ההתמכרויות, בכתיבת חוות דעת לביהמ"ש ובשיקום תהליכי החלמה מהתמכרויות.

שיקום מכורים

שיקום מכורים הינו תהליך אשר מתייחס למגוון צרכיו של המטופל, בעת תהליך הגמילה וגם לאחריו. כחלק מתהליך השיקום חשוב במיוחד ליצור אצל המטופל הרגשה של כוח רצון לשנות את חייו ולשקם אותם. השיקום הינו קודם כל באופן החשיבה ובפן הרגשי. חשוב לזכור כי הפסקה של שימוש בסם אינה בהכרח המטרה, אלא אמצעי להשגתה. 

שיקום מכורים להימורים

שיקום מכורים להימורים הינו תהליך אשר משתנה מאדם לאדם, בהתאם למצבו הנפשי, הבריאותי והרגשי. שיקום בדרך כלל מתבצע באמצעות עזרה מקצועית, על ידי אדם אשר מתמחה בתחום השיקום, ומכיר אותו לעומק. 

טיפול בהתמכרויות

תהליך הגמילה אורך בדרך כלל כשלושים ימים לכל הפחות. לאחר פרק זמן זה, עובר המטופל תהליך רגשי, אשר יעזור לו להימנע מלחזור אל ההתמכרות שלו ואל דרך החיים הישנה. מדובר בתהליך מהותי במיוחד אשר חייב להתבצע באופן מלא, על מנת להבטיח תוצאה אשר תחזיק לאורך זמן רב, אשר תעניק איזון וביטחון שיעזרו למטופל לשמור על התוצאה. עמיר פירני הינו מטפל מומחה, בעל ניסיון מקצועי של למעלה מ- 25 שנה בטיפול במכורים לסמים, טיפול בהתמכרויות, אלכוהול ונפגעי התעללות וטראומה. לטיפול נכון בבעיות של התמכרויות לסמים ואלכוהול, להימורים, למין ולמשחקי מחשב, צריך את המומחים הטובים והמקצועיים ביותר. לעמיר ניסיון של יותר מעשרים וחמש שנים בתחום ההתמכרויות, בכתיבת חוות דעת לביהמ"ש ובשיקום תהליכי החלמה מהתמכרויות.
 

שיקום מכורים לסמים

צרו אלינו קשר 24/7 בטלפון 072-33-80-609
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזר בהקדם:
 
 
טלפון
072-33-80-609
כתובת
מודיעין 3, תל אביב